Tilbake til alle rapporter

Gjennomkjøring.

Rapportert av mobile i kategorien Trafikkskilter anonymt 16:03, tirsdag 14 juni 2022

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

I Sveagata (nedre)er det gjennomkjøring forbudt unntak er buss/taxi og vi som bor her samt besøkende.Men her kjører de igjennom i full fart,hopper over fartsdumpene og tar overhode ingen hensyn.Og dette er folk som bor i helt andre gater på Goma. Det vi ønsker er at skiltene som viser til dette forbudet flyttes litt ned slik at folk ser de! Ønsker også ett skilt i hver ende som viser at barn leker! Det er mange barn som bor her,det er skolevei,barnehager er på tur og generelt mange gående/syklende her i løpet av en dag. Dette bør skje fort før det skjer en ulykke!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Mangler også gatenavn og det er litt snodig iom at Sveagata faktisk talt starter her!

    Publisert anonymt 16:51, tirsdag 12 juli 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?