Tilbake til alle rapporter

Lette kjøretøy registreres ikke av trafikklyset

Rapportert av desktop i kategorien Trafikklys anonymt 15:47, onsdag 15 juni 2022

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Lette kjøretøy registreres ikke, gjelder moped og mc. Blir stående i maaaaange minutter, helt til det kommer bil.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?