Tilbake til alle rapporter

Dårleg dekke langs Raknesvegen.

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier anonymt 10:46, torsdag 23 juni 2022

Sendt til Osterøy og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Nesten hele Raknesvegen har veldig dårleg asfalt, med pothol og overall dårleg dekke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?