Tilbake til alle rapporter

Det ligger et tre over veien som vi ikke klarte å flytte.

Rapportert av mobile i kategorien Trær anonymt 16:04, søndag 26 juni 2022

Sendt til Kvinesdal 1 minutt senere

Det ligger et tre over veien som vi ikke klarte å flytte. Angitt sted på kartet viser ca. hvor treet ligger mellom Dunsæd og Storemeland. Dette ble oppdaget i dag Ca. Kl 12

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 16:43, søndag 24 juli 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 18:02, søndag 24 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?