Tilbake til alle rapporter

For trang midlertidig sykkelcontainer

Rapportert av desktop i kategorien Sykkelveier av Maahr Ludvig Eikeland 10:16, torsdag 30 juni 2022

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

"Sykkelcontaineren" som er midlertidig plasser ved Gartnerløkka for å passere byggeområdet er for smalt for to sykler å passere hverandre. mange vet ikke det før det smeller. Her skal det også være plass til fotgjengere... Er det mulig å pålegge utbygger å sette opp to paralelle containere her, dette er av de mest trafkkerte stedene på sykkelekspressveien, og så er det løst på en så trafikkfarlig og klønete måte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Rask respons, kjempebra😊

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Maahr Ludvig Eikeland 10:56, fredag 29 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?