Tilbake til alle rapporter

Løst kumlokk utenfor nr 24. Smeller voldsomt hver hang en bil kjører over. Kommer til å knekke.!!

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 17:13, torsdag 21 juli 2022

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Lokk hopper hver gang noen kjører over. Bråker veldig, spesielt om natta er det plagsomt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?