Tilbake til alle rapporter

Fortau brytes opp nedenfra av røtter/vegetasjon/tele. Forsøkt å bekjempe ca 30 år. Forespør om ny asfaltering mulig.

Rapportert av desktop i kategorien Fortau/gangstier av Jan Henrik Dahl 19:41, søndag 24 juli 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 4 minutter senere

Fortauet i Knut Glomsaas veg brytes opp av røtter/vegetasjon/tele. Vi beboere har forsøkt å renske bort vegetasjon med ulike midler gjennom årene. Vi startet med å bekjente dette da vi flyttet inn i 1995, så har nok vært et problem en god stund før det. Ber om at det vurderes å asfaltere på nytt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?