Tilbake til alle rapporter

Etterlatt betong etter utbetring av fortau/busshaldeplass

Rapportert av mobile i kategorien Dumpet skrot anonymt 11:48, tirsdag 26 juli 2022

Sendt til Bergen 2 minutter senere

Busshaldeplass og fortau blei forbetra i sommar. I den samanheng la arbeidarane igjen ein haug med gammal betong. Denne betongen skulle dei fjerna, men det har ikkje skjedd. Betongen har lagt der i 1 mnd cirka

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Betong er fjerna

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 22:08, mandag 1 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?