Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 20:10, fredag 29 juli 2022

Sendt til Dønna og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Hull i veien flere plasser, fort å ødelegge forstilling og dekk

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Veien skrapes og gruses jevnlig. Problemer med hull oppstår stadig på veier med grus-dekke.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:56, torsdag 6 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?