Tilbake til alle rapporter

Gatelys på Møllevannsveien, og inn suldalen er slått av. Dette må ordnes.

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 23:56, lørdag 30 juli 2022

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Gatelysene i Møllevannsveien og inn suldalen er avslått. Dette er absolutt ikke bra. Ungdommen er engstelige for å gå hjem, og man tørr ikke gå kveldsturer med hund.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lysene i Møllevannsveien på grim er fortsatt ikke på. Jeg og flere andre har ringt kommunen, men ingenting skjer.

    Publisert anonymt 10:16, søndag 28 august 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?