Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 00:46, onsdag 3 august 2022

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Gatelyset uten for Einerbakken 41 virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Feilen ble rettet allerede torsdag formiddag. Fantastisk service 👍

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:07, fredag 5 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?