Tilbake til alle rapporter

Ca 40 cm stort hull i veien

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 16:38, torsdag 4 august 2022

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Det hullet har nå vært der i nærmere ett år. Det er blitt forsøkt fikset tidligere uten permanent hell.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Genial løsning på problem med hull i gata. Gir opplysning til alle jeg treffer,ingen har hørt om det.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 18:42, torsdag 1 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?