Tilbake til alle rapporter

Lyktestolpe uten lys.

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 00:02, onsdag 17 august 2022

Sendt til Kvam herad og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Minst ett gatelys er ute av drift.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 05:09, onsdag 14 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?