Tilbake til alle rapporter

Gateskilt mangler

Rapportert av mobile i kategorien Veinavn-skilter anonymt 15:13, fredag 19 august 2022

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 2 minutter senere

Gateskilt videre inn i Noras hage mangler. Mange kjører feil og tror de er i Molvikveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 18:26, fredag 16 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?