Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikkje

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 22:26, lørdag 20 august 2022

Sendt til Statens vegvesen region vest og Vaksdal 4 minutter senere

I juni meldte eg fra om at gatelys i området lyste dag og natt. Det vart fiksa. Men no er det haust og mørke kvelder. Og no lyser ingen gatelys i området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?