Tilbake til alle rapporter

Hvem har ansvaret for felling av disse trærne?

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 06:55, lørdag 27 august 2022

Sendt til Bjugn og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Trær som er så lange at de henger over gatelysledningene.Gatelysene virker ikke.Også gjengrodd bekk ,mye vann pgrunn av store trær der.Vært oversvømmelse flere ganger i sommer nede ved samme sted under trærne.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?