Tilbake til alle rapporter

Gatelys blinker. Går av og på

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 21:33, søndag 28 august 2022

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Gatelyset går av og på på kvelden

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?