Tilbake til alle rapporter

Uoversiktlig kryss pga trær busker hindrer sikten for gangvei og vei.

Rapportert av mobile i kategorien Trær anonymt 12:10, mandag 29 august 2022

Sendt til Kristiansund 4 minutter senere

Uoversiktlig kryss pga trær og busker stenger for sikten for gangvei og vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:45, mandag 26 september 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:53, mandag 24 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?