Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 10:49, onsdag 14 september 2022

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelys ved skolen virker ikke og det er mørkt og en farlig vei for elever og andre som skal ferdes forbi der i mørket. Vennligst skru på disse gatelysene også.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?