Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 07:12, tirsdag 20 september 2022

Sendt til Lindås og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Gatelyset er mørkt om kvelden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 07:26, tirsdag 18 oktober 2022

  • Meget dårlig at dette ikkje er fiksa endå.

    Publisert anonymt 08:08, tirsdag 15 november 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?