Tilbake til alle rapporter

Åpent kumlokk.

Publisert av mobile anonymt 09:42, fredag 23 september 2022

Sendt til Hadsel og Nordland 2 minutter senere

Kumlokk ved gangvei som står delvis åpent. Prøvde å lokke dette, men det var vanskelig. Dette er også skadet, mest sansynlig etter klipping av gress i veikanten. Dyr kan fort falle ned der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?