Tilbake til alle rapporter

Hullete veg etter regnvær

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 16:02, søndag 2 oktober 2022

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Hele strekningen er full av full etter regnvær, igjen. Trenger vedlikehold raskt. Blir verre for hver dag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?