Tilbake til alle rapporter

Skeiv lyktestolpe, sjenerende lys opp mot eigendom

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 13:49, lør. 15 oktober 2022

Sendt til Eide og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Lyktestolpe er skeiv, dette fører til sjenerende lys innvendig i fritidseiendom

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?