Tilbake til alle rapporter

Hull i vei

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 14:18, man. 17 oktober 2022

Sendt til Sel og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Flere store hull i vei spesielt i forbindelse med fartsdumper og asfaltkanter

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Bestilt 19.10.2022

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Tommy Sletten 13:54, tor. 20 oktober 2022

  • Hullene ble reparert men har kommet tilbake igjen, arbeidet ble utført med for dårlige masser / for dårlig kvalitet.

    Publisert anonymt 11:31, tir. 15 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?