Tilbake til alle rapporter

5-6 ødelagte (?) gatelys på gangvei fra Marineveien til bussterminal

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 12:58, ons. 9 november 2022

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

5-6 ødelagte (?) gatelys på gangvei fra Marineveien til bussterminal

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:15, ons. 7 desember 2022

  • Still open, via questionnaire, 20:23, onsdag 4 januar 2023

  • Still open, via questionnaire, 20:57, onsdag 1 februar 2023

  • Still open, via questionnaire, 07:25, mandag 6 mars 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?