Tilbake til alle rapporter

Gamle jernstolper langs vegen.

Rapportert av mobile i kategorien Dumpet skrot anonymt 20:38, tor. 10 november 2022

Sendt til Molde 2 minutter senere

Hvis man f.eks går på Street View så er de gamle jern stolpene på bildet. Jeg mener de kan være trafikkfarlige.

(62.7396858, 7.1972181) GPS kordinat

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:48, tor. 8 desember 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?