Tilbake til alle rapporter

Svartlagt gate

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 21:24, lør. 12 november 2022

Sendt til Jølster og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Vi har eit gatelys som ikkje virkar, i tillegg til eit gatelys som straks veltar inn i hagen til naboen. Vi har venta over fleire sesongar på at dette skal blir ordna òg føler at no bør det skje noko her. Er ikkje greit med ei heilt mørklagd gate og søyler som held på å velte. Håpar dette blir tatt tak i snarleg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?