Tilbake til alle rapporter

En lyslykt fungerer ikke

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys av Lasse Thuv-Slettli 18:32, man. 21 november 2022

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Mangler lys i ene gatelykten. Det har vært sånn en stund.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Fremdeles manglende lys. Mange barn leker og spiller ball her hver dag. Vi ønsker dette fikset.

    Sendt inn av Sunniva Walle 20:38, lør. 26 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?