Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 17:43, fre. 25 november 2022

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Det er kun de gatelysene i begynnelsen på Trollkleiva som virker. Videre oppover i gata er det mørkt. Det har vært sånn i noen dager.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?