Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke/blinker av og på

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 13:56, ons. 21 desember 2022

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Gatelys har blinket av og på i flere måneder. Lyset er delvis av og delvis på. Blinkingen er sjenerende for husene i nærheten, og når lyset er av er det krevende å se parkerte biler, is på bakken mv.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?