Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke.

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 19:42, søndag 15 januar 2023

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Gatelys ved fidjemoen/ Breimyrveien Hellemyr fungerer ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?