Tilbake til alle rapporter

Ikkje brøytet!!!!

Rapportert av desktop i kategorien Snøbrøyting anonymt 23:28, tirsdag 31 januar 2023

Sendt til Statens vegvesen region vest og Voss 2 minutter senere

Tymbrålsbakkane mot Tymbrålen er IKKJE BRØYTA!!! Skulebrekka er brøyta med IKKJE TYMBRÅLSBAKKNE MOT TYMBRÅLEN.... MÅ BRØYTAST OMGÅANDE

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 00:46, onsdag 1 mars 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?