Tilbake til alle rapporter

Manglede gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Torunn Garder 09:17, ons. 9 mars 2011

Sendt til Nannestad 2 minutter senere

Noen lyktestolper uten lys, nordre del av Grasmovegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 06:38, fre. 8 april 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Torunn Garder 19:58, ons. 11 mai 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 19:58, ons. 11 mai 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?