Tilbake til alle rapporter

Et gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 13:36, fre. 2 oktober 2020

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Gatelys nr 2 fra brua på Sigdestad i Ålfoten virker ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 00:10, søn. 1 november 2020

  • Ingenting har skjedd, dessverre. Jeg rapporterte og underskrev med navn, så vidt jeg husker. Gjentar likevel: Marit Unn Myklebust, 41004520.

    Publisert anonymt 00:10, søn. 1 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?