Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:21, lør. 28 august 2021

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Ett gatelys mangler etter Tiurvegen 8, håper det blir fikset ganske snart da det er langt imellom de andre fra før som gir dårlig lys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Dette er utbedra.

    Mvh Even H. Gjerde Bremanger Kommune

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 08:28, ons. 13 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?