Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:33, tor. 23 september 2021

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det er ikke gatelys mellom rundkjøring ved CirkleK og rundkjøring ved CC

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fikset :)

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:44, tor. 7 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?