Tilbake til alle rapporter

Mangler asfaltering etter at en kabel er lagt ned.

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 13:10, søndag 10 april 2022

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Kabel er gravd ned, og asfalten er skåret opp. Skarpe kanter øker sjansen for at sykkelen punkterer. Har noen glemt å fullføre jobben?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Stadig ikke fikset. Hullet blir stadig dypere.

    Publisert anonymt 18:44, mandag 9 mai 2022
    Still open, via questionnaire

  • Fremdeles ikke fikset!

    Publisert anonymt 21:57, onsdag 8 juni 2022
    Still open, via questionnaire

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:07, søndag 10 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?