Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys av Ole Kristian Ottersen 21:11, onsdag 21 september 2022

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelyset i kjelsmedvegen fungerer ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sikring hadde slått ut

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:14, fredag 23 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?